ERM5-050-04.0-L-DV-TR
- 型號描述:
100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- 型號:
- ERM5-050-04.0-L-DV-TR
- 品牌:
- Samtec
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 300
數量:
- Connector Type
- Header, Outer Shroud Contacts
- Number of Positions
- 100
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Number of Rows
- 2
- Mounting Type
- Surface Mount
- Features
- Board Guide
- Contact Finish
- Gold
- Contact Finish Thickness
- 10.0µin (0.25µm)
- Mated Stacking Heights
- 9mm, 11mm
- Height Above Board
- 0.270" (6.85mm)