首頁 > Samtec Inc代理商 > ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
型號描述:
40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
型號:
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
品牌:
Samtec Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Number of Positions
40
Pitch
0.031" (0.80mm)
Number of Rows
2
Features
Board Guide, Latches
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Height Above Board
0.210" (5.33mm)