ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
- 型號描述:
26 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- 型號:
- ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
- 品牌:
- Samtec Inc
- 交期:
- 10-15工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Board Guide, Pick and Place
- Connector Type
- Socket, Outer Shroud Contacts
- Contact Finish
- Gold
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Positions
- 26
- Pitch
- 0.031" (0.80mm)
- Height Above Board
- 0.210" (5.33mm)
- Contact Finish Thickness
- 10.0µin (0.25µm)
- Mated Stacking Heights
- 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm