首頁 > Samtec代理商 > ERF8-010-05.0-L-DV-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ERF8-010-05.0-L-DV-TR
型號描述:
20 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
型號:
ERF8-010-05.0-L-DV-TR
品牌:
Samtec
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
225
起訂量:225 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Board Guide
Number of Positions
20
Pitch
0.031" (0.80mm)
Height Above Board
0.210" (5.33mm)
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm