ERF5-050-07.0-L-DV-K-TR
- 型號描述:
100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
- 型號:
- ERF5-050-07.0-L-DV-K-TR
- 品牌:
- Samtec
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Board Guide, Pick and Place
- Connector Type
- Socket, Center Strip Contacts
- Contact Finish
- Gold
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Positions
- 100
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Height Above Board
- 0.272" (6.90mm)
- Contact Finish Thickness
- 10.0µin (0.25µm)
- Mated Stacking Heights
- 9mm, 11mm, 12mm