首頁 > Samtec代理商 > ERF5-050-07.0-L-DV-K-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ERF5-050-07.0-L-DV-K-TR
型號描述:
100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
型號:
ERF5-050-07.0-L-DV-K-TR
品牌:
Samtec
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
325
起訂量:325 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Board Guide, Pick and Place
Connector Type
Socket, Center Strip Contacts
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount
Number of Positions
100
Pitch
0.020" (0.50mm)
Height Above Board
0.272" (6.90mm)
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights
9mm, 11mm, 12mm