首頁 > Samtec代理商 > ERF5-050-01-L-D-RA-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ERF5-050-01-L-D-RA-TR
型號描述:
100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
型號:
ERF5-050-01-L-D-RA-TR
品牌:
Samtec
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
261
起訂量:261 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Board Guide
Connector Type
Socket, Center Strip Contacts
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Number of Positions
100
Pitch
0.020" (0.50mm)
Height Above Board
0.187" (4.75mm)