SI-B8R171550WW
- 型號描述:
LED Lighting COBs Engines Modules LED Module LT-M552C White, Cool Linear Light Strip
LED MOD LT-M552C LNR STRP 5000K
- 型號:
- SI-B8R171550WW
- 品牌:
- Samsung Semiconductor, Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Features
- With Connector
- Color
- White, Cool
- Wavelength
- Size / Dimension
- 550.00mm L x 18.00mm W
- Type
- LED Module
- Configuration
- Linear Light Strip
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 24V
- Height
- 5.80mm
- Current - Test
- 700mA
- Viewing Angle
- 115°
- Lens Type
- Flat
- Current - Max
- 900mA
- Lumens/Watt @ Current - Test
- 151 lm/W
- CCT (K)
- 5000K 3-Step MacAdam Ellipse
- CRI (Color Rendering Index)
- 80
- Light Emitting Surface (LES)
- Temperature - Test
- 50°C