CL21C103JBFNNNG
- 型號描述:
10000 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 0805
- 型號:
- CL21C103JBFNNNG
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
數量:
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.053" (1.35mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10000 pF