CL21B103KBANNNC
型號描述:
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
型號:
CL21B103KBANNNC
原廠包裝量:
4000
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Thickness (Max)
0.030" (0.75mm)
Failure Rate
Capacitance
10000 pF