CL21A226MQQNNNE
- 型號描述:
22 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
- 型號:
- CL21A226MQQNNNE
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.055" (1.40mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF