CL21A226MPQNNNE
型號描述:
22 μF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 10V X5R 2 0805
型號:
CL21A226MPQNNNE
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
10V
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Thickness (Max)
0.053" (1.35mm)
Failure Rate
Capacitance
22 µF