CL21A226KPCLRNC
型號描述:
22 μF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
型號:
CL21A226KPCLRNC
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Low Profile
Voltage - Rated
10V
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)
Failure Rate
Capacitance
22 µF