CL10X226MR8NUWE
型號描述:
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 22uF X6S +/-20% 4v 0 0603
型號:
CL10X226MR8NUWE
品牌:
Samsung Electro-Mechanics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
4V
Temperature Coefficient
X6S
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Features
Ratings
Applications
General Purpose
Failure Rate
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.041" (1.05mm)