CL10X226MR8NUNE
型號描述:
22 μF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0603 (1608 Metric)
CAP CER 22UF 4V X6S 0603
型號:
CL10X226MR8NUNE
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
4V
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)