CL10B562KB8NNNC
型號描述:
5600 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
型號:
CL10B562KB8NNNC
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
5600 pF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)