CL10B222KC8WPNC
型號描述:
2200 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
型號:
CL10B222KC8WPNC
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:878 倍增量:1
Capacitance
2200 pF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
100V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
Open Mode
Ratings
AEC-Q200
Applications
Automotive
Failure Rate
Mounting Type
Surface Mount, MLCC, Epoxy
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)