CL10B222KB8NNNC
型號描述:
2200 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
型號:
CL10B222KB8NNNC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)
Failure Rate
Capacitance
2200 pF