CL10A226MQ7LUNC
型號描述:
22 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT X5R, 22uF, +/-20%, 6.3v, 0603
型號:
CL10A226MQ7LUNC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
6.3V
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Features
Low Profile
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.031" (0.80mm)