CL10A226MPCNUBE
型號描述:
22 μF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 22UF 10V X5R 0603
型號:
CL10A226MPCNUBE
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
10V
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Applications
Acoustic Noise Reduction
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)
Failure Rate
Capacitance
22 µF