CL05X225MS5NSNC
- 型號描述:
- 多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 0402/1005,2.2uF,X6S,2.5Vdc,+/-20%
- 型號:
- CL05X225MS5NSNC
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
數量:
- Capacitance
- 2.2 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 2.5V
- Temperature Coefficient
- X6S
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.022" (0.55mm)