CL05C221JO5NNNC
- 型號描述:
220 pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 0402
- 型號:
- CL05C221JO5NNNC
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 16V
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 220 pF