CL05B104KO3LNNC
型號描述:
0.1 μF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
型號:
CL05B104KO3LNNC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Low Profile
Voltage - Rated
16V
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Thickness (Max)
0.013" (0.33mm)
Failure Rate
Capacitance
0.1 µF