CL05A224KA5NNNC
型號描述:
0.22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
型號:
CL05A224KA5NNNC
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
25V
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Thickness (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Capacitance
0.22 µF