CL03A474KQ3NNNC
型號描述:
0.47 μF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
型號:
CL03A474KQ3NNNC
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
6.3V
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Thickness (Max)
0.013" (0.33mm)
Failure Rate
Capacitance
0.47 µF