CL03A104KQ3NNND
- 型號描述:
0.1 μF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
- 型號:
- CL03A104KQ3NNND
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.013" (0.33mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.1 µF