CIGT201610LM2R2MNE
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Thin Film Inductor 1.6 A 154mOhm Max 0806 (2016 Metric)
FIXED IND 2.2UH 1.6A 154MOHM SMD
- 型號:
- CIGT201610LM2R2MNE
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- 0806 (2016 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 154mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 1.7A
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 0806 (2016 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.6 A