CIGT201608EHR47SNE
- 型號描述:
470 nH Shielded Thin Film Inductor 0806 (2016 Metric)
FIXED IND 470NH SMD
- 型號:
- CIGT201608EHR47SNE
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±0.3nH
- Features
- Package / Case
- 0806 (2016 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- 0806 (2016 Metric)
- Height - Seated (Max)
- Inductance
- 470 nH