TBLH13-350-05BK
- 型號描述:
5 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.138" (3.50mm) Through Hole
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
- 型號:
- TBLH13-350-05BK
- 品牌:
- Same Sky (Formerly CUI Devices)
數量:
- Number of Levels
- Positions Per Level
- 5
- Pitch
- 0.138" (3.50mm)
- Mating Orientation
- Angled
- Current
- 10 A
- Voltage
- 300 V