TBLH10V-350-03BK
- 型號描述:
3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
- 型號:
- TBLH10V-350-03BK
- 品牌:
- Same Sky (Formerly CUI Devices)
數量:
- Number of Levels
- Positions Per Level
- 3
- Pitch
- 0.138" (3.50mm)
- Mating Orientation
- Vertical with Board
- Current
- 10 A
- Voltage
- 300 V