TBL-0020-500-05GR
- 型號描述:
5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TERMINAL BLOCK, 2-20 POLES, GREE
- 型號:
- TBL-0020-500-05GR
- 品牌:
- Same Sky (Formerly CUI Devices)
數量:
- Number of Levels
- Positions Per Level
- 5
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)
- Mating Orientation
- Vertical with Board
- Current
- 20 A
- Voltage
- 300 V