TB003-500-P03BE
型號描述:
3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
型號:
TB003-500-P03BE
品牌:
Same Sky (Formerly CUI Devices)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Number of Levels
1
Positions Per Level
3
Pitch
0.197" (5.00mm)
Mating Orientation
Horizontal with Board
Current
10 A
Voltage
300 V