SJ3-35093BG
型號描述:
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (4 Conductor, TRRS) Connector Solder
AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
型號:
SJ3-35093BG
品牌:
Same Sky (Formerly CUI Devices)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Board Guide
Connector Type
Phone Jack
Gender
Female
Mounting Type
Through Hole, Right Angle
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts
4 Conductors, 6 Contacts
Internal Switch(s)
Two Switches
Signal Lines
Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination
Solder
Insulation Color
Actual Diameter
0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone