SJ3-350134A-X7
型號描述:
0.138" (3.50mm) Phone Jack Stereo (4 Conductor, TRRS) Connector Solder
3.5 MM STEREO JACK, THROUGH HOLE
型號:
SJ3-350134A-X7
品牌:
Same Sky (Formerly CUI Devices)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Phone Jack
Gender
Female
Signal Lines
Stereo (4 Conductor, TRRS)
Industry Recognized Mating Diameter
0.138" (3.50mm)
Actual Diameter
0.142" (3.60mm)
Number of Positions/Contacts
4 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s)
Does Not Contain Switch
Mounting Type
Through Hole, Right Angle
Termination
Solder
Shielding
Unshielded
Features
Insulation Color
Black
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C