DS04-254-2-02BK-SMT-TR
- 型號描述:
Dip Switch SPST 2 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
- 型號:
- DS04-254-2-02BK-SMT-TR
- 品牌:
- Same Sky (Formerly CUI Devices)
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Contact Finish
- Gold
- Voltage Rating
- 24VDC
- Current Rating (Amps)
- 25mA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Pitch
- 0.100" (2.54mm), Full
- Circuit
- SPST
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- Gull Wing
- Actuator Type
- Slide (Standard)
- Height Above Board
- 0.167" (4.25mm)