首頁 > Same Sky代理商 > CMS-2853-28L152
影像僅供參考,以產品規格為準
CMS-2853-28L152
型號描述:
揚聲器及變頻器 28 x 5.3 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ohm, 900 Hz, 152mm lead wires
型號:
CMS-2853-28L152
品牌:
Same Sky
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
40
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Size / Dimension
1.102" Dia (28.00mm)
Shape
Round
Type
General Purpose
Technology
Magnetic
Material - Cone
Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Termination
Wire Leads
Ingress Protection
Frequency - Self Resonant
900Hz
Ratings
Port Location
Top
Height - Seated (Max)
0.209" (5.30mm)
Impedance
8 Ohms
Power - Max
2.2 W
Power - Rated
2 W
Frequency Range
720 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA
91.00
Efficiency - Testing
2W/500mm