首頁 > Same Sky代理商 > CMS-235-18L152
影像僅供參考,以產品規格為準
CMS-235-18L152
型號描述:
揚聲器及變頻器 23 x 5.7 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 1 W, 8 ohm, 800 Hz, 152mm lead wires
型號:
CMS-235-18L152
品牌:
Same Sky
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.906" Dia (23.00mm)
Shape
Round
Type
General Purpose
Technology
Magnetic
Material - Cone
Paper
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Termination
Wire Leads
Ingress Protection
Frequency - Self Resonant
800Hz
Ratings
Port Location
Top
Height - Seated (Max)
0.224" (5.70mm)
Impedance
8 Ohms
Power - Max
1.5 W
Power - Rated
1 W
Frequency Range
640 Hz ~ 18 kHz
Efficiency - dBA
80.00
Efficiency - Testing
1W/500mm