CMI-1275-12TH
型號描述:
Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12 V 100mA 2.7kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins
12MMX7.5MM 12 V, 85 DB, THROUGH
型號:
CMI-1275-12TH
品牌:
Same Sky (Formerly CUI Devices)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Frequency
2.7kHz
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL)
85dB @ 12V, 10cm
Duration
Current - Supply
100mA
Input Type
DC
Operating Mode
Single Tone
Voltage Range
9 ~ 14V
Technology
Magnetic
Termination
PC Pins
Approval Agency
Ingress Protection
Ratings
Washable
Port Location
Top
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Voltage - Rated
12 V