首頁 > Same Sky代理商 > CFM-6025BG68-1120-587-22
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM-6025BG68-1120-587-22
型號描述:
DC風扇 60 mm square, 25 mm, 12 Vdc, ball, 12000 RPM, 52.4 CFM, TS/PWM, IP68
型號:
CFM-6025BG68-1120-587-22
品牌:
Same Sky
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
176
起訂量:528 倍增量:176
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
Width
25.00mm
Air Flow
52.4 CFM (1.47m³/min)
Static Pressure
1.700 in H2O (423.5 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Noise
58.7dB(A)
Power (Watts)
17.76 W
RPM
12000 RPM
Termination
4 Wire Leads
Ingress Protection
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)