首頁 > Same Sky代理商 > CFM-4015C-165-256-22
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM-4015C-165-256-22
型號描述:
DC風扇 dc axial fan, 40 mm square, 15 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 6500 RPM, 7.25 CFM, TS/PWM
型號:
CFM-4015C-165-256-22
品牌:
Same Sky
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
480
起訂量:960 倍增量:480
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 40mm L x 40mm H
Width
15.10mm
Air Flow
7.3 CFM (0.204m³/min)
Static Pressure
0.220 in H2O (55.0 Pa)
Bearing Type
omniCOOL™ Magnetic Sleeve
Fan Type
Tubeaxial
Features
Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Noise
25.6dB(A)
Power (Watts)
0.96 W
RPM
6500 RPM
Termination
4 Wire Leads
Ingress Protection
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)