CBM-7530CF-250-493-20
- 型號描述:
Fan Blower 24VDC Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H omniCOOL? Magnetic Sleeve 14.7 CFM (0.412m3/min) 3 Wire Leads
DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,
- 型號:
- CBM-7530CF-250-493-20
- 品牌:
- Same Sky (Formerly CUI Devices)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- Packaging
- Box
- Features
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
- Bearing Type
- omniCOOL™ Magnetic Sleeve
- RPM
- 5000 RPM
- Air Flow
- 14.7 CFM (0.412m³/min)
- Width
- 24.50mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 3 Wire Leads
- Approval Agency
- CE, cURus, TUV
- Ingress Protection
- Fan Type
- Blower
- Noise
- 49.3dB(A)
- Static Pressure
- 0.850 in H2O (211.7 Pa)
- Power (Watts)
- 10.8 W