首頁 > Same Sky代理商 > CBM-7530CF-250-493-20
影像僅供參考,以產品規格為準
CBM-7530CF-250-493-20
型號描述:
鼓風機及離心風扇 dc blower, 49.2 x 49.8 x 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 5000 RPM, 14.70 CFM, TS
型號:
CBM-7530CF-250-493-20
品牌:
Same Sky
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:600 倍增量:200
Packaging
Box
Features
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type
omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM
5000 RPM
Air Flow
14.7 CFM (0.412m³/min)
Width
24.50mm
Weight
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Blower
Noise
49.3dB(A)
Static Pressure
0.850 in H2O (211.7 Pa)
Power (Watts)
10.8 W