RM2012B-103/103-PBVW10
- 型號描述:
10k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 0805 (2012 Metric), Long Side Terminals
- 型號:
- RM2012B-103/103-PBVW10
- 品牌:
- SUSUMU
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Resistance (Ohms)
- 10k
- Tolerance
- ±0.1%
- Power Per Element
- 50mW
- Circuit Type
- Isolated
- Number of Pins
- 4
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric), Long Side Terminals
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Applications
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)