VZH220M1CTR-0506S
- 型號描述:
Aluminum Electrolytic Capacitors
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
- 型號:
- VZH220M1CTR-0506S
- 品牌:
- SURGE
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 16 V
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ High Frequency
- 150 mA @ 100 kHz
- Impedance
- 800 mOhms
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.236" (6.00mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)