VIPERGAN50WTR
- 型號描述:
Converter Offline Flyback, Secondary Side SR Topology 240kHz 16-QFN (5x6)
POWER CONVERSION
- 型號:
- VIPERGAN50WTR
- 品牌:
- STMicroelectronics
數量:
- Output Isolation
- Isolated
- Internal Switch(s)
- Yes
- Voltage - Breakdown
- 650V
- Topology
- Flyback, Secondary Side SR
- Voltage - Start Up
- 7 V
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 23V
- Duty Cycle
- 50%
- Frequency - Switching
- 240kHz
- Power (Watts)
- 50 W
- Fault Protection
- Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
- Control Features
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)