T1635-800G-TR
型號描述:
TRIAC Alternistor - Snubberless 800 V 16 A Surface Mount D2PAK
TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A D2PAK
型號:
T1635-800G-TR
品牌:
STMicroelectronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Triac Type
Alternistor - Snubberless
Voltage - Off State
800 V
Current - On State (It (RMS)) (Max)
16 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.3 V
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Current - Gate Trigger (Igt) (Max)
35 mA
Current - Hold (Ih) (Max)
35 mA