STSPIN32F0251
- 型號描述:
ARM? Cortex?-M0 STSPIN32F025x Home & Industrial Microcontroller IC FLASH (32kB) 64-TQFP Exposed Pad
250V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
- 型號:
- STSPIN32F0251
- 品牌:
- STMicroelectronics
數量:
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Applications
- Home & Industrial
- Core Processor
- ARM® Cortex®-M0
- Program Memory Type
- FLASH (32kB)
- Controller Series
- STM32F031x6x7
- RAM Size
- 4K x 8
- Interface
- I2C, SPI, UART/USART
- Number of I/O
- 21
- Voltage - Supply
- 9V ~ 20V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)