STSPIN32F0251
型號描述:
ARM? Cortex?-M0 STSPIN32F025x Home & Industrial Microcontroller IC FLASH (32kB) 64-TQFP Exposed Pad
電機/運動/點火控制器及驅動器 250 V three-phase controller with MCU
型號:
STSPIN32F0251
品牌:
STMicroelectronics
原廠包裝量:
960
起訂量:1 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
Applications
Home & Industrial
Core Processor
ARM® Cortex®-M0
Program Memory Type
FLASH (32kB)
Controller Series
STM32F031x6x7
RAM Size
4K x 8
Interface
I2C, SPI, UART/USART
Number of I/O
21
Voltage - Supply
9V ~ 20V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)