STPS15L45CB
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 45 V 7.5A Surface Mount TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
型號:
STPS15L45CB
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:1
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
45 V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
7.5A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
520 mV @ 7.5 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
1 mA @ 45 V
Operating Temperature - Junction
150°C (Max)