STPS15L45CB-TR
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 45 V 7.5A Surface Mount TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
肖特基二極體及整流器 2X7.5 Amp 45 Volt
- 型號:
- STPS15L45CB-TR
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Diode Configuration
- 1 Pair Common Cathode
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 45 V
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
- 7.5A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 520 mV @ 7.5 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 1 mA @ 45 V
- Operating Temperature - Junction
- 150°C (Max)